-->
--> BONCUK KIRTASİYE'YE DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ. --> -->YENİ REKOR 17 ARALIK PAZAR GÜNÜ TEKİL 2119 GİRİŞ OLMUŞTUR. BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. --> BULUNAN İŞYERLERİ SAHİPLERİNİN İSTEĞİ ÜZERİNE EKLENMEKTEDİR. BULAMADIĞINIZ İŞYERİ NUMARALARI İÇİN İŞYERİ SAHİPLERİNE TALEPTE BULUNABİLİRSİNİZ -->SİTEMİZ DÜZENLİ ARALIKLARLA GÜNCELLENMEKTEDİR. -->TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ :) -->İŞYERİNİZİ EKLEMEK İSTİYORSANIZ YUKARIDAKİ MENÜLERİ KULLANABİLİRSİNİZ.

10 Mayıs 2015 Pazar

Gençlik Haftasında Muğla Bayram Edecek

Yaklaşan Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Komitesi Vali Yardımcısı Kamil Köten başkanlığında son toplantısını gerçekleştirdi.
Toplantıya Muğla Gençlik Merkezi Müdürü Zülfikar Türedi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu ve 19 Mayıs Kordinatörü İlker Cömert,Muğla Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ,Program kordinatöreleri ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yetkili
leri katıldı.
Toplantıda bir sunum gerçekleştiren 19 Mayıs Kutlamaları Kordinatörü İlker Cömert bu sene “MUĞLA’DA BAYRAM VAR SLOGANI” ile 15 Mayıs’tan 19 Mayısa kadar Muğla caddelerinin Bayram çoşkusu ile şenleneceğini söyledi.
Toplantıda Çalışmaların Tüm Türkiye’yi imrendirecek düzeyde son derece özenle hazırlanmış, gençlere sorularak planlanmış etkinlikler olduğunu söyleyen Muğla Vali Yardımcısı Kamil Köten, çalışmaları nedeni ile Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ve Gençlik Merkezi Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz. Sayın Valimiz kutlamaların eksiksiz Muğla’ya yakışır bir şekilde yapılması için her türlü çalışmanın yapılması talimatını verdi. Umarım Muğla’ya yakışır çok güzel bir kutlama gerçekleştireceğiz dedi.
Daha sonra Muğla Gençlik Merkezi Liderlerinden İbrahim Dikici Sınırsızlık Meydanında gerçekleştirilecek etkinliklerin içeriği hakkında bilgi verdi.
15 Mayıs’ta Atatürk Anıtı’na Çelenk konulması ile başlayacak olan Gençlik Haftası 19 Mayıs akşamı Cumhuriyet Meydanında düzenlenecek Yüksek Sadakat Konseri ile sona erecek. Hafta boyunca Muğla Büyükşehir Belediyesi,Muğla Sıtkı Koçman Üniveristesi,İl Emniyet Müdürlüğü,İl Garnizon Komutanlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü, Menteşe Belediyesi ve THK kordinesinde sportif etkinlikler başta olmak üzere dans gösterileri, halkoyunları, şişme oyun parkurları, Gençlik Merkezi stantları başta olmak üzere 7 de77 ye tüm vatandaşların dikkatini çekecek değişik etkinlikler Gerçekleştirilecek.
 


Kaynak: http://mugla.gsb.gov.tr/HaberDetaylari/1/39086/mugla-bayram-edecek.aspx

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerlidir...

👓 TOPLAM GÖRÜNTÜLEME

⭐Haftanın En'leri

📜Son Yorumlar

DESTEKÇİLER

Bumerang - Yazarkafe
View My Stats sayaç