-->
--> BONCUK KIRTASİYE'YE DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ. --> -->YENİ REKOR 17 ARALIK PAZAR GÜNÜ TEKİL 2119 GİRİŞ OLMUŞTUR. BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. --> BULUNAN İŞYERLERİ SAHİPLERİNİN İSTEĞİ ÜZERİNE EKLENMEKTEDİR. BULAMADIĞINIZ İŞYERİ NUMARALARI İÇİN İŞYERİ SAHİPLERİNE TALEPTE BULUNABİLİRSİNİZ -->SİTEMİZ DÜZENLİ ARALIKLARLA GÜNCELLENMEKTEDİR. -->TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ :) -->İŞYERİNİZİ EKLEMEK İSTİYORSANIZ YUKARIDAKİ MENÜLERİ KULLANABİLİRSİNİZ.

12 Eylül 2015 Cumartesi

Eski Datça ve Can Yücel
  
   Can Yücel'in doğduğu ve son yıllarını geçirdiği şehirdir Datça. Mezarı da burdadır Can Yücel'in. Bir şiirinin adı da "Mekanım Datça Olsun" dur. Muğla'ya bağlı olan Datça Marmaris'e yaklaşık 70 km'dir. Knidos diye de bilinir. Şimdi sizlere Youtube dolaşırken bulduğum herşeyiyle hoşuma giden sizleri eski Datça'ya götürecek Can Yücel'i anlatacak bir belgesel sunacağım. Hazırlayan kişinin ellerine, gözlerine, dillerine sağlık...
Etiketler: "Muğla Datça Can Yücel", "Can Yücel ve Datça", "Datça Gezisi", "Muğla Datça nasıl bir yer", "Datça Gezi Rehberi", "Datça Travel"

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerlidir...

👓 TOPLAM GÖRÜNTÜLEME

⭐Haftanın En'leri

📜Son Yorumlar

DESTEKÇİLER

Bumerang - Yazarkafe
View My Stats sayaç